Vlora 2500 vjeēare

Vlora merr “ēertifikaten e lindjes”

Lexo...

 

 

Emblema

e bashkise Vlore bazohet ne tre elemente

Lexo...

 

 

Historia

historia e Lavdishme e Vlores
Lexo...

 
Image
 
26.02.2015 - Shpallje e rezultateve paraprake - Pėrgjegjės, Sektori i Protokoll-Arkivės

Nė zbatim tė nenit 22 dhe tė nenit 25, tė ligjit 152/2013 “Pėr nėpunėsin civil”, si dhe tė Kreut II, IV dhe VI tė VKM nr. 143, datė 12/03/2014, Drejtoria e Burimeve Njerėzore e Bashkisė Vlorė njofton se pėr plotėsimin e vendit tė lirė tė punės me procedurat e lėvizjes paralele nuk u paraqit asnjė kandidat.

Me teper...
 
20.02.2015 – Njoftim pėr vazhdimin e procedurės sė pranimit – Specialist Infrastrukture

Drejtoria e Burimeve Njerėzore tė Bashkisė Vlorė nė bazė tė nenit 22 tė ligjit nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil” dhe pikės 1 tė Kreut II tė VKM nr. 143, datė 12.3.2014, “Pėr procedurat e rekrutimit, tė pėrzgjedhjes, tė periudhės sė provės, tė lėvizjes paralele e tė ngritjes nė detyrė pėr nėpunėsit civilė tė kategorisė ekzekutive, tė ulėt dhe tė mesme drejtuese”, njofton vazhdimin e procedurės nepermjet pranimit nė shėrbimin civil.

Lexoni tė plotė "NJOFTIM"

 

Me teper...
 
19.02.2015 – Njoftim pėr vazhdimin e procedurės sė pranimit – Specialist, Jurist

Drejtoria e Burimeve Njerėzore tė Bashkisė Vlorė nė bazė tė nenit 22 tė ligjit nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil” dhe pikės 1 tė Kreut II tė VKM nr. 143, datė 12.3.2014, “Pėr procedurat e rekrutimit, tė pėrzgjedhjes, tė periudhės sė provės, tė lėvizjes paralele e tė ngritjes nė detyrė pėr nėpunėsit civilė tė kategorisė ekzekutive, tė ulėt dhe tė mesme drejtuese”, vazhdon procedurėn pėr pranimit nė shėrbimin civil.

Lexoni tė plotė "NJOFTIM"

 

Me teper...
 
17.02.2015 - Shpallje e fituesit - Specialist-Veteriner

Nė zbatim tė ligjit Nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil”, nė pėrfundim tė procedurave tė konkurrimit pėr plotėsimin e vendit tė lirė nė pozicionin “Specialist - veteriner” nė Drejtorinė e Mbrojtjes sė Konsumatorit dhe Shėndetit Publik tė Bashkisė Vlorė, sipas parashikimeve tė nenit 22 tė ligjit, Komisioni i Pėrhershėm i Pranimit shpall fitues pėr kėtė pozicion:

Me teper...
 
10.02.2015 – Njoftim pėr vazhdimin e procedurės sė pranimit – Specialist, Veteriner

Drejtoria e Burimeve Njerėzore tė Bashkisė Vlorė nė bazė tė nenit 22 tė ligjit nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil” dhe pikės 1 tė Kreut II tė VKM nr. 143, datė 12.3.2014, “Pėr procedurat e rekrutimit, tė pėrzgjedhjes, tė periudhės sė provės, tė lėvizjes paralele e tė ngritjes nė detyrė pėr nėpunėsit civilė tė kategorisė ekzekutive, tė ulėt dhe tė mesme drejtuese”, vazhdon procedurėn pėr pranimit nė shėrbimin civil.

Lexoni tė plotė "NJOFTIM"

 

Me teper...
 
04.02.2015 - Shpallje vetėm pėr nėpunės civil - “Inspektor” nė Sektorin e Kontrollit dhe Sekuestros

Drejtoria e Burimeve Njerėzore tė Bashkisė Vlorė nė bazė tė tė nenit 22 dhe tė nenit 25, tė ligjit 152/2013 “Pėr nėpunėsin civil”, si dhe tė Kreut II, IV dhe VI tė VKM nr. 143, datė 12/03/2014, “Pėr procedurat e rekrutimit, tė pėrzgjedhjes, tė periudhės sė provės, tė lėvizjes paralele e tė ngritjes nė detyrė pėr nėpunėsit civilė tė kategorisė ekzekutive, tė ulėt dhe tė mesme drejtuese”, shpall procedurat e lėvizjes paralele dhe tė pranimit nė shėrbimin civil pėr pozicionin pėr plotėsimin e vendit tė lirė tė punės nė pozicionin:
1 (njė) “Inspektor” nė Sektorin e Kontrollit dhe Sekuestros, Drejtoria e Taksave dhe Tarifave Vendore - kategoria IV-a.

Lexoni tė plotė "SHPALLJE"

 

Me teper...
 
30 Janar 2015 - Shpallje e fituesit - Pėrgjegjės i Sektorit tė Tregjeve

Nė zbatim tė ligjit Nr.152/2013 “Pėr nėpunėsin civil”, nė pėrfundim tė procedurave tė konkurrimit pėr plotėsimin e vendit tė lirė nė pozicionin “Pėrgjegjės” nė Sektorin e Tregjeve Publike dhe Taksave e Tarifave Familjare tė Drejtorisė sė Taksave dhe Tarifave Vendore tė Bashkisė Vlorė, sipas parashikimeve tė nenit 26 tė ligjit, Komisioni i Ngritjes  

Me teper...
 
<< Fillim < E mėrparshme 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Tjetra > Fund >>

Rezultatet 1 - 16 nga 431

 

 

DVD 2004

Guida turistike e Vlores 2004. Nje Botim i Bashkise Vlore.
Zmadho...

 

 

DVD 2005

Guida turistike e Vlores 2005. Nje Botim i Bashkise Vlore.
Zmadho ...

 

 

DVD 2006

Guida turistike e Vlores 2006. Nje Botim i Bashkise Vlore.
Zmadho...

Te reja/Flash

Mbledhje e Kėshillit Bashkiak

Ju njoftojmė se ditėn e enjte, datė 29.01.2015, ora 10:00, nė sallėn e mbledhjeve zhvillohet mbledhja e Kėshillit tė Bashkisė Vlorė me kėtė

Me teper...
 

Vlora "Nderi i Kombit"

Ēmimi Ndėrkombėtar "Ylli i Cilėsisė"

Ēmimi Ndėrkombėtar “Perla e Rivierės Shqiptare”

Buxheti

FTESE PER NE VLORE

Test

Moti ne Vlore


Kontaktoni me neWebmaili i Bashkise

Emri
Fjalėkalimi

Rruga jone

Krenaria e qytetit


bashkiavlore.org